Po—Pá 7:00—18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Napište nám

info@pkklima.cz

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Vzduchotechnika

Pod pojmem vzduchotechnika rozumíme komplexní systém, který se stará o úpravu a distribuci vzduchu.

Jednotlivé procesy úpravy ať už chlazení, vytápění, ale také odvlhčování, zvlhčování, filtrace probíhá v jednotlivých komorách, ze kterých je složená sestavná jednotka. Další důležitou součástí jednotky je ventilátor, který zajišťuje proudění vzduchu na jednotlivé distribuční elementy.

Vzduchotechnika má zásadní vliv na lidské zdraví. Z toho důvodu je nezbytné provádět pravidelný servis a údržbu jak na jednotkách, tak na rozvodech. Nevhodné používání vzduchotechniky může vést k nepříjemným problémům s plísní, vlhkostí a zdravotním problémům.

Každý vzduchotechnický systém je na míru zákazníka. Jednotlivé zakázky realizujeme od technického návrhu dle požadavku investora, tj. od zpracování projektové dokumentace ve všech projekčních stupních, dodávku a montáž, zprovoznění zařízení, komplexní vyzkoušení chodu, zaregulování koncových elementů na požadované hodnoty. Zajistíme vám kompletní záruční a pozáruční servis.

Při realizaci zakázek spolupracujeme s renomovanými výrobci vzduchotechnických jednotek a zařízení. V rámci realizace zakázek zajišťujeme také celkovou koordinaci s ostatními profesemi nebo převzetí kompletních dodávek TZB.