Po—Pá 7:00—18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Napište nám

info@pkklima.cz

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Komerční klimatizace

Komerční klimatizace

Klimatizace v kancelářích dnes patří ke standardům. Starají se o stálou vnitřní teplotu bez ohledu na venkovní počasí. Zaručují tak příjemné pracovní prostředí. Moderní klimatizace navíc čistí prostředí od nečistot jako je prach, pyl, bakterie i některé viry.

Jak vybrat komerční klimatizaci

Na jednu venkovní jednotku můžeme napojit různé typy vnitřních jednotek. Základní rozdělení je:

Kazetové

Kazetové jednotky se montují do místností s podhledy, nebo pod strop. Zajistí optimální prostorové proudění vzduchu a nijak nenaruší váš interiér. Možnosti na výběr jsou buď 4cestné, nebo 1cestné typy podle počtu výfukových lamel.

Kanálové

Kanálové jednotky se montují přímo do stropu. Distribuci chladného vzduchu zajišťuje vzduchotechnické potrubí napojené na jednotku. Hodí se pro interiéry s více místnostmi či halami, například restaurace, hotely, koncertní sály apod.

Nástěnné

Základní vnitřní jednotky s instalací na stěnu. Pro svoji lehkou montáž a nízkou pořizovací cenou jsou ideální do menších prostor jako například kanceláří, obchodů nebo restaurací.

Parapetní

Parapetní klimatizace mají vlastní venkovní i vnitřní jednotku, které jsou propojené pouze jednoduchým potrubím. Díky praktické instalaci pod oknem šetří prostor na stěnách.