Po-Pá: 07:00 - 18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Zdroje chladu (chillery)

Zdroje chladu

Zajišťujeme dodávku a montáž kompresorových chladičů kapalin v provedení se vzduchem, nebo vodou chlazeným kondenzátorem. Široká škála příslušenství nám umožňuje různé druhy aplikací (tepelné čerpadlo, volné chlazení, oddělený kondenzátor, napojení na řídící systémy).

V zařízení je vždy namontována moderní technologie kompresorů ať už se jedná o spirálové přes šroubové až po turbo kompresory s frekvenčním řízením výkonu. Integrované hydraulické moduly lze volit jako další příslušenství, které zjednoduší montáž a provoz zařízení. Chladící jednotky jsme schopni dodávat od výkonu 5kW a po výkon 5,3MW.

Montáže zdrojů chladu provádíme na klíč, včetně veškerých rozvodů chladu a osazení koncových elementů - fan-coilů dle výběrů projektanta a investora.

IMAG0375
Nejnovější reference
Více
Kontakt

PK KLIMA s.r.o.
Peroutková 290/5
602 00 Brno
+420 606 22 09 55
petr@pkklima.cz

O nás

Společnost PK KLIMA s.r.o. se zabývá dodávkami, montáží a servisem klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, potravinového chlazení a vzduchotechniky.

Působnost naší společnosti je celorepubliková se zaměřením na montáže klimatizačních jednotek v Brně, Blansku, Boskovicích a Vyškově.

Naším cílem je především spokojený zákazník, proto preferujeme osobní přístup ke každé zakázce.

Co od nás můžete očekávat? Vstřícný přístup, služby na profesionální úrovni, precizní provedení každé instalace a maximální ohleduplnost k Vašemu soukromému prostoru.

Po osobní konzultaci v místě instalace, která je zcela zdarma, Vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ať už se jedná o byt, dům, chatu nebo komerční prostory – ke každé zakázce vždy přistupujeme s maximální možnou péčí.