Po-Pá: 07:00 - 18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika

Pod pojmem vzduchotechnika rozumíme komplexní systém, který se stará o úpravu a distribuci vzduchu. Jednotlivé procesy úpravy ať už chlazení, vytápění, ale také odvlhčování, zvlhčování, filtrace probíhá v jednotlivých komorách, ze kterých je složená sestavná jednotka. Další důležitou součástí jednotky je ventilátor, který zajišťuje proudění vzduchu na jednotlivé distribuční elementy.

Vzduchotechnika má zásadní vliv na lidské zdraví. Z toho důvodu je nezbytné provádět pravidelný servis a údržbu jak na jednotkách, tak na rozvodech. Nevhodné používání vzduchotechniky může vést k nepříjemným problémům s plísní, vlhkostí a zdravotním problémům.

Každý vzduchotechnický systém je na míru zákazníka. Jednotlivé zakázky realizujeme od technického návrhu dle požadavku investora, tj. od zpracování projektové dokumentace ve všech projekčních stupních, dodávku a montáž, zprovoznění zařízení, komplexní vyzkoušení chodu, zaregulování koncových elementů na požadované hodnoty. Zajistíme vám kompletní záruční a pozáruční servis.

Při realizaci zakázek spolupracujeme s renomovanými výrobci vzduchotechnických jednotek a zařízení.
V rámci realizace zakázek zajišťujeme také celkovou koordinaci s ostatními profesemi nebo převzetí kompletních dodávek TZB.

Nejnovější reference
Více
Kontakt

PK KLIMA s.r.o.
Peroutková 290/5
602 00 Brno
+420 606 22 09 55
petr@pkklima.cz

O nás

Společnost PK KLIMA s.r.o. se zabývá dodávkami, montáží a servisem klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, potravinového chlazení a vzduchotechniky.

Působnost naší společnosti je celorepubliková se zaměřením na montáže klimatizačních jednotek v Brně, Blansku, Boskovicích a Vyškově.

Naším cílem je především spokojený zákazník, proto preferujeme osobní přístup ke každé zakázce.

Co od nás můžete očekávat? Vstřícný přístup, služby na profesionální úrovni, precizní provedení každé instalace a maximální ohleduplnost k Vašemu soukromému prostoru.

Po osobní konzultaci v místě instalace, která je zcela zdarma, Vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ať už se jedná o byt, dům, chatu nebo komerční prostory – ke každé zakázce vždy přistupujeme s maximální možnou péčí.