Po-Pá: 07:00 - 18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Systémy MaR

Systémy MaR

Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Systém MaR jsou úzce provázány s dalšími funkčními celky, jako je vzduchotechnika, chlazení, vytápění, silnoproudé rozvody, osvětlení atd. Správně navržený systém měření a regulace se se významně podílí na zajištění efektivního chodu technologií.

Při návrhu systémů řízení budov zohledňujeme jak individuální přání zákazníka, tak i kvalitu měřící a regulační techniky. Tvorba dokumentace a projekční činnost měřící a regulační techniky probíhá v souladu s požadavky stanovenými ČSN. a zahrnuje všechny stupně projektové dokumentace.

Provádíme kompletní montážní činnost měření a regulace vzduchotechniky, chlazení, kotelen a jiných.
Zabýváme se také instalací softwarového vybavení. V rámci dodávky programů pro regulační systémy MaR zajišťujeme doladění příslušných technologií přímo na místě určení.

Nejnovější reference
Více
Kontakt

PK KLIMA s.r.o.
Peroutková 290/5
602 00 Brno
+420 606 22 09 55
petr@pkklima.cz

O nás

Společnost PK KLIMA s.r.o. se zabývá dodávkami, montáží a servisem klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, potravinového chlazení a vzduchotechniky.

Působnost naší společnosti je celorepubliková se zaměřením na montáže klimatizačních jednotek v Brně, Blansku, Boskovicích a Vyškově.

Naším cílem je především spokojený zákazník, proto preferujeme osobní přístup ke každé zakázce.

Co od nás můžete očekávat? Vstřícný přístup, služby na profesionální úrovni, precizní provedení každé instalace a maximální ohleduplnost k Vašemu soukromému prostoru.

Po osobní konzultaci v místě instalace, která je zcela zdarma, Vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ať už se jedná o byt, dům, chatu nebo komerční prostory – ke každé zakázce vždy přistupujeme s maximální možnou péčí.