Po-Pá: 07:00 - 18:00

Sokolská 1235/38 , Boskovice

Zavolejte nám

+420 606 22 09 55

Výrobní areál Praha Běchovice

Klimatizování a zvlhčování skladů

Řešení

V tomto návrhu byl  požadavek klimatizování skladovacích prostor na stálou teplotu 24°C a vzdušnou vlhkost 45%. Pro tuto instalaci jsme volili klimatizaci TOSHIBA v kazetovém provedení a zvlhčovací jednotky HYGRONATIC. Dále byl požadavek na klimatizování testovací komory, kdy při testech a provozu strojů nesmí teplota překročit 22°C  Pro tyto potřeby jsme namontovali dva samostatné systémy podstropních jednotek o výkonu Qchl=14kW. Vše je propojeno do centrálního systému hlídání teplot a vlhkostí v objektu..

Zadání:
Montáž klimatizace Toshiba

Zhotovitel:
PK KLIMA s.r.o.

Termín:
Březen 2018

Nejnovější reference
Více
Kontakt

PK KLIMA s.r.o.
Peroutková 290/5
602 00 Brno
+420 606 22 09 55
petr@pkklima.cz

O nás

Společnost PK KLIMA s.r.o. se zabývá dodávkami, montáží a servisem klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, potravinového chlazení a vzduchotechniky.

Působnost naší společnosti je celorepubliková se zaměřením na montáže klimatizačních jednotek v Brně, Blansku, Boskovicích a Vyškově.

Naším cílem je především spokojený zákazník, proto preferujeme osobní přístup ke každé zakázce.

Co od nás můžete očekávat? Vstřícný přístup, služby na profesionální úrovni, precizní provedení každé instalace a maximální ohleduplnost k Vašemu soukromému prostoru.

Po osobní konzultaci v místě instalace, která je zcela zdarma, Vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ať už se jedná o byt, dům, chatu nebo komerční prostory – ke každé zakázce vždy přistupujeme s maximální možnou péčí.